ВIРА I СВIТЛО
Про нас
"Віра і світло" - це рух спільнот. У центрі цих спільнот є особи, в тій чи іншій мірі розумово неповносправні...

Як ми виникли
Історія народження
Віри і світла

Спільноти в Україні
Україна належить до
Карпато-Урало-Кавказької зони...

Новини
Події в житті спільноти

Публікації
Роздуми членів спільноти "Віра і Світло"

Духовність
У чому полягають основні елементи духовності "Віри і світла"

Почалось все у Франції, у 1971 році. Жерар і Каміль мали двох неповносправних синів: Лоіка і Тадея. Хлопці не могли ні ходити, ні говорити.

Дізнавшись про парафіальну прощу до Лурду, ця сім'я теж хотіла прийняти в ній участь. Але їм відмовили, сказавши, що Лоік і Тадей заважатимуть прочанам. Тоді вони поїхали до Лурду самі. Ця проща видалася нелегкою: у готелі їм недозволили їсти у їдальні, усюди вони чули, що з такими дітьми треба залишатись удома. Отож повернулись з болем з прощі, на яку покладали великі надії.

Невдовзі з'явилась ідея організувати прощу саме для таких дітей, та їх батьків. А також запросити молодих приятелів, щоб сім'ї не почувались самотньо. Цю прощу готували впродовж трьох років разом з Марі-Елен Матьє та Жаном Ваньє, організатором спільнот L'Arch. Щоб підготуватись до прощі, ближче познайомитись, зустрічались у групах по 20-30 осіб.

В Страстну П'ятницю 1971 року велика група людей вирушила в дорогу. Три дні прощі минули в атмосфері радості та любові, і, повернувшись додому, люди продовжували зустрічатись у групах-спільнотах.

Таким чином виник рух спільнот Віра і світло, у серці якого є особи розумово-неповносправні, а також їх батьки та приятелі.

Пишіть:
ukraine@faithandlight.faithweb.com
www.faithandlight.faithweb.com
Web design and programming by IBER, 1999

Index'99 Rated by PING