ВIРА I СВIТЛО
Про нас
"Віра і світло" - це рух спільнот. У центрі цих спільнот є особи, в тій чи іншій мірі розумово неповносправні...

Як ми виникли
Історія народження
Віри і світла

Спiльноти в Українi
Україна належить до
Карпато-Урало-Кавказької зони...

Новини
Події в житті спільноти

Публікації
Роздуми членів спільноти "Віра і Світло"

Духовність
У чому полягають основні елементи духовності "Віри і світла"

2000

Ювілейна крайова рада руху спільнот "Віра і світло" відбулась 18-21 травня у сонячному Закарпатті. Окрім молитви, ділення, заслуховування звітів провідників спільнот ми мали чудову зустріч з Закарпатськими спільнотами з виставою, піснями, танцями та сходженням на Хустський Замок.

Вітаємо з визнанням спільноту при церкві Всіх святих українського народу, що у Львові! Бажаємо зростати і міцніти у радості, любові й мирі!

Літо - це час таборів! Львівські та жовківські спільноти провели незабутній час разом у липні знову у Гребенові.

1999

Як і кожного року, цікаво і весело минули літні табори, цього разу львівські спільноти відпочивали у мальовничих Карпатах поблизу Гребенова, а тернопільські у Зарваниці. Відгуки і враження шукайте у літньому номері нашої газетки.

20-26 серпня в Гребенові відбулися формації, участь в яких приймали, окрім представників українських спільнот, також гості з Росії, Грузії та Польщі.

У жовтні Україну вже вкотре відвідав наш міжнародний капелан о. Жозеф Ларсен, з чого ми дуже тішимся. Отець Жозеф проводив реколекції на тему "Ти мій друг" з батьками львівських спільнот (5 жовтня), капеланами (6-8 жовтня), провідниками українських спільнот (9 жовтня), а також всіма друзями та приятелями львівських спільнот (10 жовтня).

Спільнота "Святого Антонія" обрала новим провідником - Христину Лопачак. Вітаємо Христю!

У Хустській спільноті "Скелястий замок" тепер дві співпровідниці - на допомогу Марії Міні прийшла Агнеса Сайберт. Також Люда Романова і Оксана Захаревич розділятимуть відповідальність у тернопільській спільноті "Діти Марії".

Ура! Ми були чемні - до нас приходив Святий Миколай! А напередодні свята продажем медівничків та відкриток львівські спільноти заробили ще трохи коштів на прощу до Люрду.

Наша родина росте! Радіємо з народження двох нових спільнот у Жовкві при церкві Пресвятого Серця Христового. Також маємо зацікавлені групи у Харкові та Мукачево.

Пишіть:
ukraine@faithandlight.faithweb.com
www.faithandlight.faithweb.com
Web design and programming by IBER, 1999